Říjen 2011

7. Catch ones brath

31. října 2011 v 17:42 | Andy&Domi* |  ff-catch ones brath
JO LIDI! Konečně nám to dneska přišli zpravit, jsem šťastná jako blecha :D 'Tak snad se bude líbit ffka :)

Minulý díl skončil: "Ne, já ho vykopla."zavrčela. Asi jí to nebylo dvakrát příjemné, ale já byl moc zvědavý na to, abych se nezeptal. "Proč?" Ona ke mně střelila pohlede.,,Na tom nezáleží," mávla rukou.Začlo mě to zajímat ještě víc. Probodával jsem ji pohledem dokud to jídlo nesnědla, pak se naštvala a zamračeně koukla na mě.,,Když se napil, dokázal mi na těle udělat pěkné modřiny," zavrčela a s talířem vstala.

Kapitola sedmá


Jde to do kytek! Co? Tak já vám to povím!

28. října 2011 v 22:51 | Andy |  mluvíme

Už to není jako dřív, mrzí mě že tolik blogů o Jonas Brothers skončilo :( To jde do kytek, už se nějak nechytaj. Ne nežeruj e a není to vůbec moje starost, ale je mi to jen líto. Jako by to bylo včera, když jsem tohle přes kámošku náhodou objevila, myslím fan fiction a seznámila jsem se se spousty lidmi. Například s Doms, ne je to až moc neuvěřitelné ale s ´TOU´ holkou z netu se kamarádíme docela dlouho(na internerové kámošky), máme spolu tenhle blog, píšeme spolu ffky a ještě k tomu máme to štígro, že jsme se mohly o prázkách vidět. Myslím si, že blogování není o tom, že by člověk měl přidávat nesmyslné info o stars(ikdyž já to taky někdy dělám, když není zbití:D), je o tom, že touhle formou poznáme lidi, kteří mají podobné zájmy, někoho nového(a taky někoho kdo je z daleka že? :D) ale na tom vůbec nesejde. Já toho nelituju a co že to tu teď stálo? Pořád to tu je a tohle já jen tak nezruším, protože i když je těžké si přiznat, kolik hodin prosedím na počítači, nedělám tu nic jiného než to, že jsem tady na tom, nebo že pro vás s Doms píšeme ffky.
Okey, ani nevím, co jsem tímhle článkem chtěla říct, ale nevadí, on ten archív nezahltí :D
Fan fiction bude zítra, jestli se mi podaří(nějakým zázrakem) sprovoznit tu wifinu :D

Joe s Destinee a Paris

28. října 2011 v 22:37 | Andy |  paparazzi Jonas
Když je člověk v Paříži, tak se přece nemůže mít zle!! :D
No, on holky prej překvapil v převlíkací místnosti(netuším kde a nehodlám to zjišťovat) no a ony si přidaly na twitter tuhle fotku a napsaly, že je to strašně sladkej chlap :D :D

Joe Jonas W/ 'Neighbors' Destinee & Paris

Nick vystupuje ze svého Mustangu

28. října 2011 v 22:34 | Andy |  paparazzi Jonas
No, ani Nick se asi nemá zle, zrovna(na těch fotkách jako) odchází z nějakého hotelu.
Nick Jonas & Delta G Hollywood STARS Nick Jonas & Delta G Hollywood STARS Nick Jonas & Delta G Hollywood STARS

Joe s tanečnicí

28. října 2011 v 22:31 | Andy |  paparazzi Jonas
Ne, fakt nemám teď moc přehled, co se u Jonasů děje, ale na těchhle fotkách Joe vypadá, že se rozhodně blbě nemá :D


I'm so sorry

23. října 2011 v 17:37 | Karolejšn:)
Ahoj lidi,hrozně moc se omlouvám,ale vůbec nestíhám mám toho moc:/...Nesnášim tu debilní školu asi škrtnu zápalkou a poleju benzínem:/..Možná dneska něco přidám,ale nejsem si moc jistá musím se naučit matiku a aj:/..Nesnášim matiku a toho debila Šretra!Nic horšího snad není:/...Tak mi držte palce zatím báááy.:)

Mraky se blíží, chci slunce!

23. října 2011 v 16:06 | Andy |  mluvíme
Ahojte,
jak se vám daří lidi? Já jsem konečně zde (konečně- slyšíte tu ironii? :D). Momentálně sedím u našich na pc, protože jedině na jejich židli, na které právě sedím, mě nebolí můj operovaný zadek. Operovali mi zadek, vtipné že? Jo, mně to taky přišlo vtipné, teda, ještě před tím, než mi ho vážně operovali. Abych to upřesnila, v oblasti, kde končívají lidem záda (obvykle) až těsně mezi půlky, se mi vytvořila taková divná věc, která krvácela a hnisala. No a to mi doktoři také operovali. Člověk si řekne- ,,Taková prkotina!", věřte mi, myslela jsem si to samé! Ale, operovali mě v plné narkóze a ne, nebyla to operace, co bylo to nejhorší, nejhorší bylo to, jak jsem se probudila na pokoji, připojená na milion hadiček, v ruce zabodlá jehla (mimochodem, bolí mě to ještě teď a to už ji mám několik dnů vyndanou), zadek v jednom ohni a ještě mi z něj trčel dren (prostě hadička napojená na plastový kouli, kde původně měla bejt MOJE krev, můžu být ráda, že z toho žádná nešla), no fuj!
Po tomto zážitku a zkušenosti, bych si řekla- ,,Okey.", jenže co mi bylo nepříjemné asi nejvíc byla skutečnost, že po tom, co se hrabali v mým zadku (odporná představa, já vím), po tom, co jsem chodila na mísu (bléé) v přítomnosti mých dvou spolubydlících na pokoji (nezájem že jsem JIP a potřebuju klid), u kterých můžu bejt ráda, že to byly v poho holky, které mě při výbuchu mých hormonů uklidnily, že jsou na tom lidi daleko hůř (ano, zcela si to uvědomuji a teď je mi líto, že jsem tak vybuchla, ale nějak jsem to nemohla vydržet), jsem ztratila veškerej svůj stud. Ano, fakt jo! Vím, že jsou to doktoři, ale ukazovat svou prdel asi deseti doktorům, kteří ji v přítomnosti jiných lidí zkoumali nebylo dvakrát příjemný, stejně jako čůrání před jinými lidmí a stejně jako fakt, že mám teď na zadku 6 odporných stehů, které mě bolí...
Ale, žiju! Přežila jsem to a jsem doma! Budu ignorovat fakt, že jsem doma měla bejt už ve středu a přijela jsem až v pátek, jo budu ho ignorovat. Po tomhle nudném článku si asi půjdu hledat nějaký typy na zmenšení otoků pod očima, protože přesto, že jsem v nemocnici spala jako medvěd v zimě mám monokly jak po pařbě ve Vegas, taky mě tady začíná vytáčet ta reklama na London PlayBoy, ne nemám nic proti PlayBoy ale vidět ji milionkrát (okey, přeháním, ale 15 určitě a to mně naprosto stačí) fakt nemusím. Taky momentálně oplakávám svůj piercing, který jsem si musela v den operace sundat a ne, fakt jsem pak neměla náladu strkat si něco do nosu. Hmm... pozdě, včera mi to tam rvali snad čtyři lidi včetně mě samotné a už to vzdávám.
Až budu mít náladu, tak sem přidám možná nějaké newsky, koukala jsem k holkám na oh-jonas a viděla jsem, jaký Joe nafotil krásný shooty, ten teda jede! Jop! A taky možná nějakou ffku, tak si případně můžete napsat jakou chcete a ulechčit mi tím rozhodování. Jak jsem koukala, jde to tu celkem někam, ffky vás nebaví, soudě podle komentů, jiné články taky zajímají málokoho, nojo, je to bída.

Tak se mějte a jestli někdo došel až na konec a fakt to přečetl celé, gratuluju, ani mě se to znovu číst nechce. Chápu je to celkem nuda, ale jednou, jednou si tenhle článek přečtu (možná až budu mít svůj zadek v cajku) a možná se i zasměju, co jsem to tu psala za pitomosti... jou jou...
Bye Andy (:

http://data.whicdn.com/images/16486509/165760_189139917776995_100000429638871_570124_2896651_n_large.jpg

22.) ,,Ty zůstaneš, ale já zestárnu a zemřu."

19. října 2011 v 20:09 | Andy&Domi* |  Jen kapka krve


No, tak je to tady. Ale abych byla upřímná, moc se mi nechtělo dávat to sem, po těch komentech k Our dreams :(.Osobka Joea

19. října 2011 v 19:45 | Domi* |  paparazzi Jonas
Typuji z nějaké radia, když má ty sluchátka ? :)
Joe Jonas On Falling In Love

Charice- louder

19. října 2011 v 19:41 | Domi* |  Videos
Chvíli po klipu ona day, který produkoval Nick vyšel i klip louder :).

Megan and Liz-Are You Happy Now

19. října 2011 v 19:37 | Domi* |  Videos
Totálně to žeru. Nejen pro text, ale i pro klip. Je v tom hodně pravdy :).

Covet by Dominika S.

18. října 2011 v 20:52 | Domi* |  mluvíme
Lidi, chtěli by jste ode mě další příběh, který je ale bez Jonasů ? Tuším, že sem chodí hlavně fans, ale nějaké té upířině by jste nepohrdali, nebo ano ?Příběh bych zvěřejňovala na svém osobním blogu domska.blog.cz, ale vždy bych sem dávala infa o novém díle :). Piště si, jestli chcete, nebo nechcete :)).

Před koncertem Justina v Rio de Janeiro

18. října 2011 v 17:35 | Karolejšn:) |  Selena Gomez
Ach,oni jsou spolu tak dokonalý:)
Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS
Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS Selena Gomez & Bieber Edmonton KISS

Demi jde na oběd

18. října 2011 v 17:32 | Karolejšn:) |  paparazzi dems
Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH! Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH! Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH!Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH!Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH! Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH! Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH! Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH!Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH!Demi Lovato WENT OUT TO LUNCH!

Nick a Delta-rande (16.10.)

18. října 2011 v 17:29 | Karolejšn:) |  paparazzi Jonas
A já už myslela,že se rozešli..:D:D...A

16. října 2011 v 20:00 | Andy
Ohlašuju, že tady od pondělí nebudu. Jdu do nemocnice.
Jsem zvědavá jestli tu někdo něco přidá, ffku asi pochybuju. Kaja u sebe ty naše nemá, Dominika má zase něco s komplem a stejně tu nic nepřidává, takže je mi líto.
Držte mi palečky.
Bye... Andy.

Páteček!

14. října 2011 v 15:59 | Andy |  mluvíme
Zdravím lidi, jak se máte?
Já žiju, ale všechno mě bolí a jsem ráda, že je pátek. Fan fiction nebude, pardon, ale dva komentáře? Ne...
Moc mě to tu nebaví, nebaví mě přidávat news, sama. K čemu, když to stejně nikdo nečte a když sem dám ffku tak to je to samý.
Tak se mějte
Andy

Our Dreams 25.

12. října 2011 v 16:44 | Andy&Domi* |  ff-Our Dreams

Ahoooj! Tak je tu ffka Our Dreams a pozor! Tohle je už pred-předposlední dílek, tak snad se vám bude líbit. Věnuji hlavně Mirce, která si vždycky napíše o tuto ffku, ale taky všem ostatním, kteří ji rádi čtou. Děkujeme :)

----
"Už nikdy nebudu pít." zašeptala jsem mrtvě a až pak jsem si všimla, že jsem zabalená jen v prostěradle, nahá a vedle mě leží Nick.,,Kruci, co jsme prováděli?" chytla jsem se za hlavu. Hned otevřel oči. "Bré ráno." uculil se a než jsem stačila něco říct tak mě políbil.,,Dobré," zamumlala jsem nechápavě. "Na nočním stolku je voda a paralen." zašeptal.,,Děkuju," natáhla jsem se pro to."Nemáš zač, zasloužíš si to." uchichtnul see. "Cože? Proč?" nechápala jsem.Zasmál se. A čekala jsem co z něj vyleeze.,,Lepší sex jsem ještě nezažil," mlaskl si."Sex?" polkla jsem.,,Ty si to fakt nepamatuješ?"

Nick s holkama na letišti

12. října 2011 v 16:33 | Andy |  paparazzi Jonas
Nick se vyfotil s teamem děvčat(soccer team) na letišti. 9.10.
Ti lidi, co žijou na Americkým kontinentě maj fakt štěstí. Potkat někoho a vyfotit se s ním..já chci taky.:D


Joe ve studiích v Londýně

12. října 2011 v 16:26 | Andy |  paparazzi Jonas
Joe Jonas Just In Love Live On Daybreak Joe Jonas Just In Love Live On Daybreak Joe Jonas Just In Love Live On Daybreak Joe Jonas Just In Love Live On DaybreakJoe Jonas Just In Love Live On Daybreak Joe Jonas Just In Love Live On Daybreak

Pozor, hvězda prochází :D

Demi na show

12. října 2011 v 16:22 | Andy |  paparazzi dems
Dems v The Grove
Slušelo jí to, ty šaty se mi celkem líbí:)
Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE Demi Lovato @ THE GROVE

Demi má piercing?

11. října 2011 v 19:51 | Andy |  paparazzi dems
Okey, asi jsem trochu(více) pozadu, ale fakt jsem o tom neměla páru.
Mě se tečkal líbí, sama ji mám, ale kroužek už moc ne-e :)


Joe nafotil dvě fotky pro USA Today

11. října 2011 v 19:43 | Andy |  photoshoots Jonas
...a že mu to zatraceně sekne. V jednoduchosti je krása!! :P


Hello Beautiful

10. října 2011 v 18:29 | Andy |  Videa Jonas
Lidi, už tam chybí jen Nick, fakt žejo. Kvalita nic moc, ale to teď vůbec není důležité... :)


BBC Teen Awards-10.9.2011

10. října 2011 v 18:25 | Andy |  paparazzi Jonas
BBC Teen Awards-10.9.

Fotky z vystoupení

iHeartRadio Music Festival

10. října 2011 v 18:22 | Andy |  photoshoots Jonas
Jej, tady mu to solidně sluší.. kruci, ale viděla jsem já někdy schoot, kde mu to nesluší? :D Jen se těším, až se někdy ZASE oběví fotky, kde budou všichni tři, jestli někdy :)


Justin o Seleně

10. října 2011 v 18:17 | Andy |  Justin Bieber
Justin prozradil, že Selěně říká MAMACITA :D
Ne nevím co to znamená, takže jestli to někdo víte, klidně mě poučte :)


Delta G.

10. října 2011 v 18:14 | Andy |  paparazzi Jonas
Já nevím jak vy, ale mě se zdá sympatická :) Možná vypadá trochu dospělejí, oproti Nickovi :-D Ale jinak je to holka jako všechny ostatní, se kterýma kluci chodili :)
Ale taky by se to nemělo posuzovat podle vzhledu, jenže jak jinak, když ji neznáme? :D Ashley jsme taky neznali a hodně lidí přesto všechno bylo proti ní :D.
Ale, já si myslím, že musí bejt fajn, když s ní NIck chodí :)

Delta Goodrem W/ Fellow Cancer Survivor

6. Catch ones brath

9. října 2011 v 19:41 | Andy&Domi* |  ff-catch ones brath

Jo, zase to bylo nerozhodně :D A je pravda, že teď je na řadě tahle, tak snad se bude líbit :)


Kapitola šestá
"Mě taky ne, totiž, neměl jsem kdy.."zakoktal jsem trochu. "Tak už radši mlč."řekla na půl pobaveně. Když jsem ucítil jak rukama bloudí po mém hrudníku, myslel jsem, že už nás konečně spojí v jedno, ale ona se nejspíš rozhodla mě týrat.Nabrala si trochu čokolády a tentokrát jí namazala okolo rtů mě.I ona měla ještě na horním rtu trochu a tak byl ten polibek úžasný a sladký. Pro ní to ani zdaleka nebylo takové, jako pro Megan. Já to do teď dělal z donucení, za účelem početí dítěte. Navíc, co je sexy na babě, které všude trčí kosti. Meredyth j toho dúkazem.Ona byla tak dokonale tvarované.Kůži měla měkoučkou a doslova žádala po pahlazení.Po milování a po polibcích. Byl jsem jak bez sebe.
1