Červenec 2011

Nick Jonas-dárce spermatu 1.

31. července 2011 v 20:08 | Andy&Domi* |  ff-Nick Jonas-dárce spermatu
Jo lidi, na tohle jsem pyšná, fakt jo, hlavě na ten obrázek a vůbec na tohle téma :D
Doufám, že se vám to bude líbit a moc vás to nepohorší ;-) Ale, nic k pohoršení tam není :D
Komentýýý
Andy

"Přejete si?" zeptala jsem se kluka, který nervózně postával u recepce, a vrchní sestra tam zrovna nebyla. Taky blbá otázka. Co si asi může přát, když je zrovna tady ? Trochu sebou cuknul a já se pro ulehčení usmála.,,N-no já jdu to, no.." zakoktal se a jeho pohled spadl o něco níž.Tyhle sesterské pláště opravdu plní účel.Zvlášť na tomhle místě. "Jasně, pojďte se mnou."kývla jsem na něj a zavedla ho ke stolu v čekárně. "Tohle musíte vyplnit a pak půjdem dál."dala jsem mu papíry,,Nemáte tužku?" zeptal se opatrně a celý zrudl."JO jistě."zasmála sem se a podala mu prupisku. Sedla jsem si do sesterny, která byla hned vedle, aby na mě viděl, až mi to bude chtít odevzdat. Celý rudý vypisoval odpovědi.Vypadá pěkně, ten určitě nemá žádné problémy..

But I trusted you 16. THE END

31. července 2011 v 18:29 | Andy&Domi* |  ff-but i trusted you
Tak, tady je další dillek, doufám, že se bude líbit. Tohle už je vážně THE END :)
Tak snad se ffka líbila.


Nick s Deltou na randeti

31. července 2011 v 12:05 | Andy |  paparazzi Jonas
Jo, je to jasné, Nicky v tom je nejspíš až po uši :D
Ale sluší jim to :) Ikdyž, kdyby mě tak někdo fotil, tak jim snad něco udělám :D(já vím, jsou zvyklí). Nevím proč mi Delta přippomíná Kate Moss, jen trochu, ale připomíná. :P


Nejdříve večeře v Midori Sushi(tak předpokládám, že je to restaurace no :D)

No a pak kino :)

Více fotek zde

Nick na zkouškách Hairspray

31. července 2011 v 11:50 | Andy |  paparazzi Jonas
Lidi, to nemá chybu :D

Nick tam nejspíš má ztvárnit roli Linka Larkina, což je jedna z hlavních postav. Ve filmu ho hrál právě Zack Efron. Ta silnější holka bude asi hrát Tracey, což je nejhlavnější postava filmu. Upřímně, nedokážu si Nicka představit :D Ne fakt ne, když si vzpomu na to, co v tom filmu dělal Zack a přdstavím si, že to dělá Nick :D No, jsem na to zvědavá.

Tady je trailer na film kde hraje Zack Efron


No a to triko s tím xichtíkem :D
Nick Jonas Hairspray Rehearsal Dancer

Adele

30. července 2011 v 17:40 | Andy |  Animations&photos


Ne lidi, pořád mi nejdou přidávat komenty, opravdu mě to mrzí,hlavně u holek u kterých čtu ffky, že je nemůžu komentovat :(

Všechno jednou končí...

30. července 2011 v 15:48 | Andy |  mluvíme
...i zvířecí životy. Ale ne, nebudu smutná.
Dneska je celkově takový divný den. Je ponuře, mrholí...
Jsem zbitá, unavená, nevyspaná.
Chtěla jsem přidat ffku, ale za tři komenty nic nebude. Asi si místo toho zahraju The Sims, mám zase chuť, nebo Age of Empires.
Kontrola affs furt trvá, protože vím, že někdo z nich je na dovči nebo tak, takže to tam bude asi do konce prázdnin jak to tak vidím :D
Jinak, v pátek ke mně přijede Doms :P
Jo, taky tomu nevěřím, možná pro vás ze srandy nahrajem nějaké video :D ale nebudem se vnucovat že jo, mám zhruba promyšlené co budeme dělat, ale fakt jen zhruba :D
To je asi vše co jsem chtěla říct, jo novinky žádné nejsou, takže nevím co přidávat :P
Au revoir
Andyyys

P.S: Tak nějak vypadala Mykyna, králičice od ségry,co dneska umřela. Trápila se, tak ji děda... no, asi víte co. Bylo to smutné, s mamkou jsme to oplakaly. Ale už je jí dobře. Na světě dále běhájí její potomci :)

Demi na letišti 28.7.

30. července 2011 v 14:37 | Andy |  paparazzi dems

Mě se moc líbí její styl, ale ty podpatky by mě zabily :D


Our Dreams 7.

29. července 2011 v 20:02 | Andy&Domi* |  ff-Our Dreams
Děkujeme za komenty, další dílek :-)

"Už?" vykulila jsem oči.,,Je to problém?Ráno zajedem k tobě a převlečeš se a vezmeš tašku."
"Já nevím, máma je dost pedant.." zamyslela jsem se. "Ale kdybych jí řekla, že ta chemie dopadla za jedna..."kousla jsem se se šibalským úsměvem do rtu.,,Chytrá holka," uchichtl se. "Jo, brali jsme to u nás už dávno a tak mě Daniells musel hnedka vyvolat, slizoun."

JB&JB

29. července 2011 v 17:19 | Andy |  Our stuff
Aby bylo jasno
Jonas Brothers&Justin Bieber
Skupina&Zpěvák
A co vy na to?

Jonas Brothers všichni známe, Justina Biebera myslím taky. Koho máte radši?
Jonasové jsou tři, už starší kluci(přiznejme si to, sladkým mladým kudrnáčům už odzvonilo, né že by mladí nebyli, jsou a sladcí taky, ale už jde poznat jak jde čas :D).
Justin je pořád ten mladej sladkej kluk, kterej každou(aspoň většinu) dostane na ty svoje love songy.

Byl článek, ve kterém se mluvilo o poklesu popularity Jonas Broters kvůli Justinovi.
Odkaz na článek u Andrea zde.

Pozn. Já proti Justinovi nic nemám, některé jeho písničky jsou fakt dobré, třeba Never Say Never. Ale po hlasové stránce bych řekla, že bych to zazpívaala taky(ne nefandím si! :D) prostě, kluci z Jonas asi umí líp zpívat, aspoň Nick bych řekla, no :P

Jeden problém za druhým

29. července 2011 v 12:55 | Andy |  mluvíme
1. Nejdou mi psát komenty. Ne, nejsou, zkoušela jsem to snad 100x na různých blozích, kam chodím, ale nešlo mi to.
2. Nejdou mi videa.
Jo to je toho že?
+štve mě přidávaní obrázků, tolikrát klikat a trvá to, ne mě se to prostě nelíbí a tech 700 obrázlků macximum na složku? Jako mě nebaví otvírat ještě další složku. Řeknete si, ježiši ta nadělá, ale vemte si, když přidáváte takových 40 obrázků, to se vám to fakt chce dělat? Ne, mně ne, jsem líná.

Mám pár nápadů na články, ale nebude to dřív než po páté hodině, protože musím dobalit poslední krabici víček a dát péct kuře.(modlím se, aby jsme nevyhořeli)
Uvidíme :) Děkujeme za komentáře k ffkám. But I Trusted You už končí pomalu, tak pak bude ffka s Nickem, slibuju. Až teď si vlastně uvědomuju, že ty tři ffky co tu zveřejňujeme jsou všechny o Joeovi :P Jejky. Ale já měla Joeofilní období a Doms má ráda Joea jako grázla :D
Připravuje se....

Nick Jonas, dárce spermatu


One Dayˇmusic video

29. července 2011 v 11:59 | Domi* |  Videos
A je to tu :). K písni, co pomáhal napsat Nick a produkoval ji Nick je už i klip. Pěkné :).


18.) chodíme spolu

28. července 2011 v 20:22 | Andy&Domi* |  Jen kapka krve

Okej, nebudu to komentovat, momentálně jsem se dozvěděla, že nám právě umírá jeden z našich zakrslých králíčků, je něčím nakažený a jestli je to to, co si myslíme, tak je nakažený i ten druhý, který je můj.(nakažená je ségřina králičice) A jo,já jsem hysterka, protože ke každému zvířeti přilnu, ikdyž je to jen křeček. Takže... nejlepší je nemít žádné zvíře a aspoň pak nemusím kvůli žádnému plakat. A že už jsem se naplakala, nad pejskem, kterého jsem měla celá život(byl starší než já sama), koček jsem oplakala nespočet(bydlíme u cesty, nemálokrát se stalo, že mi sousedka ráno přišla říct, že našla mého kocoura), no a teď králíci.
Končím výlev, snad se bude líbit.


Další fotky z natáčení Just in love with you

28. července 2011 v 15:25 | Andy |  paparazzi Jonas

Další fotky z Paříže :P Já bych taky chtěla, jen jak tam koukám, taky tam není nějak převratný počasí, děs tyhle prázdniny :(


Den Trifidů

28. července 2011 v 11:12 | Andy |  mluvíme
Jo, je to toální blbost, ale mě se do rána zdály také horory s těmi hnusnými rostlinami, že jsem pořádně ani spát nemohla :D
Mám nějaké žhavé sny, ale že nevíí te co, napadl mě námět na ffku, kterou s Doms napíšem, jo, žeru své sny a nebojte, žádné masožravé rostliny tam nebudou :D Aspoň myslím, že ne.
Dnes je krásně, ale asi bych měla balit víčka, nemám ještě ani jednu krabici a to musím udělat tři. Děěěěs.
Jinak, jsme potěšeny, že komentujete ffky, fakt jo ;-).
A asi jsem přibrala, zajímavé info že? Můžete to ignorovat, ale doktorka na kardiologii mi od včera předepsala zdravej životní styl, takže boží. Každý den budu cvičit(budu muset) a zajed si na kole a taky mi zakázala colu(myslíte že přijde na to, když ji vypiju?) no a musím zdravě jíst. Oh bože, můj jídelníček je velmi strohý, jsem zvědavá, jak to přežiju.
Konec mých výlev, stejně to nikoho neba. Ffku přidat nemůžu teď je na řadě Jen kapka krve, takže tu vám sem musí přidat Doms :P.
Vše co jsem chtěla říct.
Byeeeee,
Andy

But I trusted you 15.

27. července 2011 v 19:54 | Andy&Domi* |  ff-but i trusted you
Tak na přání :) Snad se bude líbit.

Minulý díl skončil: Joovi se po tváři rozlil šťastný úsměv."Miluju, tak budiž..."sedla jsem si na jeho klín a rukama objala kolem krku. Rty jsem opět vpila do těch jeho a prsty jsem zajížděla do jeho vlasů.,,Ještě počkej..",odtrhl se ode mě a zatáhl závěsy. Uchichtla jsem se a když přišel blíž, chytla jsem ho za ruce. Stáhla jsem ho na sebe a odkryla ze sebe deku.Od doby co s námi Luk není jsem to s nikým nedělala a to je sakra dlouho.Občas jsem pohledem stejně šlehla k oknu, které bylo zatemněné, ale za chvíli už jsem to ani nevnímala. Nechala jsem se od něj líbat na krku¨a byla jsem v sedmém nebi, že jsem cítila znovu ty pocity.Silně jsem mu přejela po klíně a on zanaříkal.Ze stropu se ozvalo bouchání,
15.kapitolla
Nick má pokoj nad námi. Začala jsem se strašně smát a on taky. "Je sám už dost dlouho...chápej ho..."zamumlal Joe s úsměvem někde u mého dekoltu.,,Měl by si někoho najít",trhaně jsem se zasmála. "Tak mu to řekni, od nás si do toho kecat nenechá.."zavrtěl Joe hlavou. Pokrčila jsem rameny a zvedla se.,,Počkej,kdo řekl že teď?",řekl vystrašeně a stáhl mě zpět. "Nebyl stanovena časová míra.."uchichtla jsem se a objala ho kolem krku.,,Kdykoliv jen ne teď",řekl vážně,"Nemám v plánu rozebírat s tvým bráchou jeho potřebu zasunout a teď už mlč.."zasmála jsem se a za krk jsem si ho přitáhla k sobě a políbila.Zase jsme skončili na posteli.

Bez nadpisu a tečka.

27. července 2011 v 13:37 | Andy |  mluvíme
Navstevnost za minuly tyden (18.7. 2011 - 24.7. 2011) je:
Pondeli: 55
Utery: 67
Streda: 92
Ctvrtek: 70
Patek: 80
Sobota: 56
Nedele: 71

Ano lidi, jsem pyšná a víte proč? Ne? To neva, já taky ne :D.
Když jsme odsud odešly, zdechl tu pes a návrat zašlý slávy není zrovna moje paarketa, takže ikdyž nemáme na jiné, kteří mají přes 100, zatím se spokojím s tímhle.
Jak se jinak máte a co děláte? Já balím víčka jak debil. Už mě to neba. Ale aspoň budou peníze, což mě těší a není to nijak těžká práce, takže aspoń něco :)
A přemýšlím co vám sem přidat. Hej neuvěříte, ale zdál se mi do rána sen, úplně divný. Byla jsem na výletní lodi s princem Williamem :D a byla to luxusní loď, jenže přihnala se vlna a smetla nás a pak se mi zdál druhý sen, kdy se mi můj králik vyčůral do postele, nějaké divné toto :D..
Napadl mě námět na ffka, mám chuť na romantiku s Nickem takže něco po dlouhé době zkusím sama, ale pro nás s Doms jsem vymysela jednu s Joem :D tak uvidíme co z toho vznnikne.
Každopádně, až doveřejníme tyhle ffky, chci doveřejnit jiné ffky, bože mám v tom zmatek, ale určitě začneme přidávat ffku se zajímavým názvem :D Nick Jonas dárce spermatu :D :D :D
Okej, mlčím.
Stejně to nikoho nezajímá, ale je to spíš pro mě, ať si za takový rok můžu přečíst ty svoje žvásty :D.
Bye Andy :)


Pro zlepšení nálady,chcípám z ní :D :P

DOLE JE FFKA! Our Dreams :)

Danza Kuduro

27. července 2011 v 11:41 | Andy |  Videos

Tohle je naprosto dokonalý song a na ZUMBU, aspoň co jsem já tančila jsou super kroky :) Je to písnička plná energie a to se mi moc líbí...

Joe měl v Paříži rozhovor

27. července 2011 v 10:27 | Andy |  Videa Jonas

Na oceanupu.com psali, že mluvil i o Nickovi. Prej je to maminčin mazánek :D

Scany z mexického magazínu Elle

27. července 2011 v 9:35 | Andy |  Selena Gomez
Vypadá tam moc krásně :) Tak dospěle. Já mám vlastně Selenu celkově radši, asi více než Miley, je mi více sympatická.

Selena Gomez Elle Magazine Mexico Scan Selena Gomez Elle Magazine Mexico Scan Selena Gomez Elle Magazine Mexico Scan Selena Gomez Elle Magazine Mexico Scan Selena Gomez Elle Magazine Mexico Scan Selena Gomez Elle Magazine Mexico Scan Selena Gomez Elle Magazine Mexico Scan

Our Dreams 6.

26. července 2011 v 22:08 | Andy&Domi* |  ff-Our Dreams
Snad se bude nový dílek líbit :)

Nemohla bych mít dům vedle rodičů.Ale dům to byl moc pěkný, předtím jsem byla jen v předsíni.Batoh jsem hodila někam do rohu a šla za ním."Obědnáme si pizzu? Na véču." začal hned plánovat a já koukala kolem.,,Máma mě zabije, ale ok," zasmála jsem se."PRoč by tě zabíjela.." uchichtnul se. "Nemá ráda když to teď jim, no, kvůli tomu."naznačila jsem a on kývnul. Vytáhnul džusy z lednice a lapli jsme k telce. Dávali tam jeden dobrej filmík a pak jsme se jenom bavili.Objímal mě okolo pasu a občas spontánně políbil na rty.Večer někdo zazvonil.,,Promiň, jdu otevřít," pustila jsem ho z objetí a on šel otevřít."Tak si něco objednej." slyšela sem a za chvíli si to tam šinul Nick v plné polní.,,Ještě tu jsi?" zeptal se neutrálně a plácl sebou do křesla.

Porter by Mr Angelo Pennetta

26. července 2011 v 19:47 | Andy |  photoshoots Jonas
Lidi, tak to je maso :D Tady, mu to fakt sekne :) A jo, asi máte pravdu, teď s těma krátkýma vlasama má větši sexappeal než když měl ty kudrnaté. Teď vypadá jak dospělý chlap...


Just in love with you

26. července 2011 v 19:44 | Andy |  photoshoots Jonas
Určitě jste už viděli. Joe natáčí klip ke svému songu Just in love with you v Paříži. Musím říct, že mu to fakt sekne, ale mohli k němu vybrat hezčí holku :)
Jsem na ten klip šíleně zvědavá :D A taky by mě zajímalo, jestli je tahle písnička napsaná přímo o někom :)

I Get That a Lot - Nick Jonas

26. července 2011 v 18:27 | Andy |  Videa Jonas

Lidi, tohle musíte vidět. Našla sem to u Luc1nky, ale nešlo mi to spustit, tak jsem našla jiný odkaz na youtube.com. Je to prdel jak něco :D Jak je Nick ověšený těma hadrama a každá druhá baba, ty vypadáš jako Nick Jonas :D
Skvěle si to přeložíte, protože jsou tam ty titulky :) TAkže jsem něčemu rozuměla i já.

Jen abych řekla o čem to je. Nick jako Bradley-prodavač pracuje v obchodě Forever 21, v dámském obchodě. No a obsluhuje zákaznice co tam přijdou. :D


A to je Nick s jednou fanynkou, bavil se s ní o Jonas Brothers :D

But I trusted you 14.

25. července 2011 v 19:12 | Andy&Domi* |  ff-but i trusted you
Já vím, že jste si psali o Our Dreams, ale téhle ffce zbývají už jen dva poslední díly a aspoň se doveřejní :) Snad se teda aspoň trochu bude líbit.

Minulý díl skončil: ,,Nemůžeš za to ani ty,je to jeho vina,asi si tě dostatečně nevážil..",zašeptal."Musíme to řešit?Už to tak prostě je, jsem ráda, že se tady za ty dva týdny neobjevil a doufám, že už se ani neobjeví."přiznala jsem.,,Jen jsem se chtěl zeptat, jestli chceš pomoct na něj zapomenout..",pousmál se."Nedá se jen tak zapomenout...ale když na to nemyslím, je to v pohodě."taky jsem se usmála a hlavu jsem zpátky otočila ke stropu,,,Dojdu si pro pití",zvedla jsem se."Počkej.."chytl mě za loket a donutil mě tak si sednout zpátky na postel. "Co?"otočila jsem k němu hlavu. "Nic jen tohle.."zamumlal a pak se jeho rty dotkly mých.
14.kapitola
,,Joe co to?",odtrhla jsem se od něj."Prostě tohle."zavrtěl hlavou a chytl mě za krk.Tak fajn,už chápu co myslí tím,že mi pomůže zapomenout. Ale když jsem znovu ucítila chuť jeho rtů, šimralo mě po celém těle a já si připadala že se vznáším, taky jsem ho chytla za krk a začala jej líbat vášnivěji.Rukama mě hladil po těle a zajížděl až pod košilku.

Co vy a Adele?

25. července 2011 v 13:20 | Andy |  Our stuff
Kdo sleduje novinky, nebo aspoň Očko, jistě poznal hudbu nového objevu, zpěvačky Adele.
Je to britka, které je 23 let.
Slyšela jsem, že v budoucnu plánuje duety s jinými slavnými hudebníky.
více pod perexem :)


Joe na Tour de France

25. července 2011 v 10:05 | Andy |  paparazzi Jonas
To je mooc hezká fotka. Četla jsem si k tomu komenty, jak tam bylo i to video, kde Joe vystupoval v jednom nočním klubu, jo v Detroitě. Většina reagovala dost pozitivně, akorát tam jedna holka psala, že jí chybí Joeovy dlouhé vlasy :D No, co vy na to? Jako, teď mu to sekne, jak oni psali, je to hot singer :D Ale když měl ty kudrnaté vlasy třeba jak v Camp Rocku 2, tak byl šíleně cute :P

HLASUJTE POD ČLÁNKEM(docela mě to zaímá :D)

Joe Jonas TOUR DE FRANCE

Nicky s fans

25. července 2011 v 9:44 | Andy |  paparazzi Jonas
JO, Nick v Sherman Oaks. A kdy to konečně bude Jonas Brothers někde? Nick je tam, Joe je tam a Kevin je tam, ale Jonas Brothers nejsou nikde! :(Ale sekne mu to, já si nemůžu pomoct, ale líbí se mi jeho obočí a ne, nejsem úchyl :D
Nick Jonas & PINZ IN SHERMAN OAKS

Nick workoholik

25. července 2011 v 9:41 | Andy |  paparazzi Jonas
No, Nick si zajel na kafe. To je oka, ale že v Neděli jede pracovat do studia? Upřímně, mě by ani nehlo :D
A oceňuju, že NEMÁ vysoké ponožky vyhrnuté až někam na rozdíl od jiných :D Ale má pěkně ty kotníčkové :P


(P.S- Ty nohy jsem si nemohla odpustit :D)

Nick-studio nick jonas sunday studio session 01Nick-studio nick jonas sunday studio session 02Nick-studio nick jonas sunday studio session 03Nick-studio nick jonas sunday studio session 04Nick-studio nick jonas sunday studio session 05
Nick-studio nick jonas sunday studio session 06Nick-studio nick jonas sunday studio session 07Nick-studio nick jonas sunday studio session 08Nick-studio nick jonas sunday studio session 09Nick-studio nick jonas sunday studio session 10Inzerce- Abigail

24. července 2011 v 19:44 | Domi* |  mluvíme
Ach jo, lidi. Povím vám příběh.
Asi tak před osmi měsíci jsem zjistila, že naše fenka Cyndy rodí. Jasné, že jsme věděli, že je těhotná, ale pořád to byl šok.
Všech devět štěňat jsem si odrodila sama, takže jsem k nim docela přirostla.
No a asi před třemi týdny si pro jedinou holčičku, která tu byla, přišli nový páni. Všechno v pohodě, ale asi před týdnem přišli znovu, že mají ještě jednoho velkého psa a že se nesnesou. Prý, že ji budou muset asi vrátit.
Ale když uběhlo pár dní, tak jsme na to zapomněli. A dneska nám ji donesli.
Úplně vyhublou, pořád kňučela. Teď už je to docela v poho, bude se mnou spát v posteli, ale nejhorší je, že pro ni nemáme nový domov.
Kdyby měl někdo zájem, tak mi pište, nebo volejte na 733-928-220. Jsem z Děčína- Ústěcký kraj. Fenka je zadarmo a má jméno Abigail, na které jakž-takž slyší.
Kdyby někdo chtěl třeba víc info, tak mi volejte, nebo pište na email DomsSl@seznam.cz.
Foto:
(Jsou sice nekvalitní a některé docela staré, ale co se dá dělat, když nám ji vrátili dnes.)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
1