Březen 2011

Někde něco končí,jinde něco začíná.

9. března 2011 v 18:40 | Andy & Dominika
Je to tu.Já i Andy jsme to sem napsaly,tak ještě jeden officiálnější článek,aby to bylo jasné.
Toto je definitivní konec.
Mrzí nás to,ale život jde dál,toto je jen jeden hloupý blog.Nic neznamená.Pro nás byl sice citový,ale vše tu zůstává,takže vzpomínky jsou uchované.Co se týče mě,ve škole je toho mnoho,osobní život taky neklape tak,jak by měl a Jonas Brothers..no,řekněme,že je nežeru a je tomu tak už hodně dlouhou dobu.
Dominika zmizí teď na nějakou dobu z povrchu blogového,no a v podstatě i internetového.Nevím,jak Andy a plést se do toho nebudu :).
Určitě by jste jen měly vědět,že naše ffky BUDOU dozveřejněny!Poprosily jsme o to nové adminky na jonas-brothers-cz FairyLady a tu druhou ( za boha si nemůžu vzpomenout na pseudonym ).Objeví se tam hned,jak ten blog dají do pořádku.

Tímto se loučím s jednou etapou mého života.
Sbohem,vaše Doms/Dominika.

The End na druhou

7. března 2011 v 20:29 | Andy
Všechno jednou končí...
Proč končí tohle? Nikdo neví...
Já? taky ne...
Je ten důvod Doms? Možná...
Ale především je to moje rozhodnutí. Nejsem naštvaná, jen zklamaná. Tady tenhle blog neměl dlouhé trvání, ale my by jsme se nikdy nepohly. Pořád to bylo totéž. Řekla bych, že na začátku i lepší! Proč se to zhoršilo? Zhoršily se naše ffky? jestli jo, proč to někdo nenapsal?!
Hele, chápu, některé blogy, kde píšou holky ffky nemaj třeba ani dva komenty a my si stěžujem kvůli čtyřem. Ale to se taky nedává srovnávat, když nám tu přijde 120 lidí za den a jim 20 že.
Ale vono to není jen kvůli komentům, ale taky proto, že tohle měla bejt naše osobní stránka. Ne jenom Jonas brothers a Fan Fiction.
Jenže co se stane, když píšem něco pro sebe, buď nic, nebo pod to přijde koment, prosím přidáš to a to...hele v pohodě, já byla ráda, když jste si o ffky napsali, ale nemůžete čekat, že je sem furt budem cpát, když to pak neoceníte. A zase jsme se vrátili k tomu stejnémua to jsou komentáře.
Nic, prostě, unavuje mě to, nechci o ně škemrat a nebaví mě furt to řešit.
Takže.....
Končím taky. Nebudu už nikde jinde, ani tady ani na andrisekk.blog.cz
Ffky, které jsou teď rozepsané tj. Double Face, Together Forever, Love behind the glass door, Cloud world and glow of my life, I don´t love you yet a Jen kapku krve doveřejníme na:

(Eliško-spolu ffku furt psát budem, až si uděláš na mě čas :D, moc se těším :))

The End.

6. března 2011 v 19:49 | Dominika |  mluvíme
6fb1qa_large
Už se stalo několikrát,že jsem uvažovala o odchodu z blogu.A teď je to tu zas.Říkám si,jestli to tu má dál cenu.Jasně,vy si nejspíš řeknete,že je to blbej blog.Jenže já mám ten blog ráda.Mám Andy ráda a tenhle blog nás spojuje asi nejvíc.Spojuje nás psaní fan fiction,které vy nekomentujete.I KDYŽ JE ČTETE !
Už několikrát tu padlo,že když se vám to nelíbí,tak to přeci nebudete komentovat.Jenže proč si o tu ffku napsalo tolik lidí,teď jsou tam jen čtyři komentáře a nehledě na to,že by vás jeden krátkej komentář,i kdyby měl obsahovat jen 'HRŮZA' nezabil.A nedělejte ze sebe chudáky.Jsem si 100 % jistá,že nezabil.Už nevím,v čem by jsme se měly zlepšit.Ještě nikdy jsem na blogu o Jonas Brothers neviděla i rubriku o módě.Tak nám sem k sakru napište,co by jste chtěli ? Jasné,nejspíš více fan fiction,jenže teď jsme právě s Andy dopsaly ČTVRTOU nezveřejněnou a jen na vás je to,že tu nejsou.A nebo když už přijde řeč na to,co by jste tu změnili,napíšete nic.Jasné,jsou lidi,kteří komentují neustále,chodí sem a tě, MOC,MOC děkujeme,ale...ne.
Už si tu připadám jak debil.Prostě končím.Nejspíš na trvalo,ale pokud vám tenhle blog už nepřijde dobrej,tak už ani mě ne a nemá cenu se tu nadále zdržovat.

Today, Tomorrow, Toyota

6. března 2011 v 18:46 | Andy |  mluvíme
Klidně se ptejte proč nic nepřibývá, já prostě nevím, co sem dávat! Když nedáváme ffky tak sem nikdo skoro nechodí, ale my je sem dávat nebudem, protože za čtyři komenty...jako sorry, ale tohle je už fakt extrém.
Jiné články stejně nekomentujete, tak proč se furt máme namáhat žejo? Nevím v čem spočívá kouzlo jiných blogů, mají celkem normální návštěvnost, některé i menší a jejich články jsou komentovány.
Nejsme originální?
Ne?
Tak jaké teda jsme. Doms se snaží, já....no, dejme tomu. Asi tu zdechl pes. Štve mě to, ale fakt netuším, co udělat aby tomu bylo jinak.

Joe Jonas style

5. března 2011 v 14:21 | Dominika |  Móda
Co se týče trendů na jaro 2011,jedna se i o džínovinu,ale jak se zdá,tak k celebritám se to doneslo o něco později :D.

22.) Konečně doma

5. března 2011 v 12:12 | Andy&Doms |  ff-Together Forever
Pardon, že to trvalo tak dlouho :D
Snad se bude líbit :)

Nuda

4. března 2011 v 19:35 | Dominika |  mluvíme
Celý den tu čekám na Andy,ale nedorazila,takže já to taky nejspíš balím.Snad se jí i ffky together forever dočkáte zítra.Bye.

Cover měsíce únor-vyhodnocení+Cover měsíce březen

3. března 2011 v 22:20 | Dominika |  Videa Jonas
Vítězem pro měsíc únor se stává cover číslo 1. se 13-ti hlasy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A pro měsíc březen jsem vybrala také známou písničku z JONAS L.A L.A baby.
Cover č. 1.

Cover č. 2.

Cover č. 3.


Vyhodnocení kontroly.

3. března 2011 v 22:06 | Andy&Dominika |  mluvíme
Andy na to nejspíš zapomněla,tak to dělám já :D.

Zapsali se :
EliškaM : Holka,ty jsi sama o sobě úžasná :).Měla jsem šanci poznat tě přes facebook a icq a jsem za to ráda.Co se týká tvého blogu,jsem na něm denně a tvoje ffky jsou báječné.
Mimochodem,čtu všechny :).

Zuza11 : Moc tě sice neznám,ale jsi hodně aktivní,víme,že na náš blog chodíš a já na ten tvůj taky chodím strašně ráda :).Byla by škoda přijít o tebe holka :).

Kachenka ♥ : Kapitola sama o sobě :).Chvílu jsme si psali přes icq,ale to pak nějak pominulo,ale nevadí :).Teď sice nejsi moc aktivní,ale já i Andy to akceptujeme a trpělivě čekáme na další dílek jakékoliv tvé ffky,protože jsou prostě dokonalé :).

Deniskka : Holka,za tebe jsem strašně ráda ! I když jsou časy,kdy na blogu moc nejsi,tak sem zajdeš a nějaký ten koment napíšeš :).Moc si toho vážíme a máme tvůj blog rády,moc :).

Melody : Tebe stejně jako Zuzu moc neznám,ale miluju tvoje ffky-tvůj blog celkově a i když máš teď zaracha na PC,stejně tam jsem každý den a doufám,že nějaký článek,nebo fan fiction přibyli :).

Májule : Tebe mám i na facebooku,pokud se nemýlím,ale to je jen vedlejší :).Tvůj blog je prostě dokonalý,stejně jako tvoje fan fiction.Chodíš sem zdá se denně a komenty zanecháváš,i když já jsem dosti nespolehlivá a když si přečtu nějaký článek ( včetně fan fiction ),tak koment nenapíšu.Budu se snažit polepšit,opravdu :D !

6) Vůně

3. března 2011 v 21:54 | Andy&Dominika |  Jen kapka krve
Andy sem ffku together forever nedala,ale to si vyřiďte s ní :D.
Jinak se omlouvám předem za chyby.

Co je nového ?

3. března 2011 v 21:43 | Dominika |  mluvíme

Vy možný víte,že mám svůj vlastní blog ( domska.blog.cz ),ale rozhodně netušíte,že je to nějakou dobu,několik let,co jsem si s mou bývalou nejlepší kamarádku založila blog.
Je tam tolik vzpomínek,že se ani všechny nedají zařadit a proto jsme se rozhodly,že to tam trochu obnovíme.Zase nějaké ty naše fotky,nebo tak,aby i když si to otevřeme za dalších několik let,aby tam byly další vzpomínky,aby se nestalo,že na něco třeba zapomeneme.
Proto tomu blogu dělám takovou menší reklamku a pokud vás něco málo o mě zajímá,tak se tam podíváte :).


"Buďme rádi takoví, jací jsme"

3. března 2011 v 18:31 | Andy |  mluvíme
Tenhle článek nejspíš nemá nic společného s tímhle blogem, fan fiction, nebo nějakých stát a podobně.
Spíš je to o tom, že jsem si ubědomila jednu věc. Možná pozdě, možná brzo. Ale já i přes to všechno trápení, která teď prožívám, jsem ráda, že jsem jaká jsem. V poslední době jsem měla hodně kožních problémů na těle i tvářích. Bála jsem se vůbec vylézt ven, co si lidi pomyslí. Ale nedávno jsem viděla jeden příběh. Mohli jste ho vidět i v televizních novinách.
Byl tam osmnáctiletý kluk, který trpí chorobou motýlých křídel. On to není jediný příběh který jsem viděla. Ale ti lidi, kteří se potýkají s nějakým handicapem, ti jsou chudáci. Co jsme my? Moc hubení? Tlustí? Máme nějaké beďary? No božéé. S tímhle se pořád dá žít, ale co tamti lidi. Ti jsou chudáci. Nebo lidi na vozíčku.
Možná to je trapné, ale co prožíváme my se nedá srovnat s tím, co musí prožívat oni. Nechápu lidi, kteří dokážou být tak zlý a chovat se k nim škaredě. Opravdu ne.
Nemám žádný důvod psát to sem, spíš šlo o vyjádření mých momentálních pocitů, které jsou velmi smíšené.

Love behind the glass door part 22.

2. března 2011 v 15:54 | Dominika |  ff-Love behind the glass door
Plánuju změnit obrázek,ale to asi nikoho nezajímá :D.

Love behind the glass door ?-DOPORUŘUJI PŘEČÍST TĚM,CO ČTOU NAŠE FAN FICTION :D.

2. března 2011 v 15:45 | Dominika-Admin blogu |  mluvíme

Jsem mile překvapená !
Dva lidi si napsali o mojí Fan Fiction ! Jsou to sice dva lidi ze sedmi,ale pořád wow !
Každopádně ale nevyhrála no :D,asi musím napsat nějaký pikantní díl,aby o to byl větší zájem :D.

Bylo to nerozhodně-tři hlasy double face,tři hlasy together forever.Můžu vám předem říct,že Double Face přednastavím na pozítří,protože na zítřek přibyde Jen kapku krve.No a co se týká Together forever,to se musíte domluvit s Andy :).Teď sem hodím Love behind the glass door,sice jste jí tolik nechtěli,ale už tu dlouho nebyla a já doufám,že se najde někdo,kdo to bude číst :).

Taky jsem mile překvapena,že tam padlo i I don't love you yet.Ta fan fiction vám asi do oka nepadla,ale já za sebe můžu říct,že mě to psaní tak chytlo ! Ze začátku ne,ale potom,když se začlo něco dít !
(Předčasná svadba,hádky,podvádění,stalker,BRAD PITT !..) Psss ale,nesmíte Andy říct,že jsem sem něco takového psala ! :D
Pac a pusu,vaše super drbna :D:D.
Teď už vážně.
Pac a pusu,vaše Dominika.

"Náš konec"

1. března 2011 v 20:30 | Andy |  mluvíme

Lidi mi umíráme!
Ale fakt jako! :D Já vím, omlouvám se, že nic nepřidáváme, nevím jak to má Doms, ale já mám teď ve škole fakt napilno. Diář je totálně napraskanej událostma a když už sem tu, jakože tu sem i přesto dost často, tak jsem líná a nevím co sem dávat. FFky tu moc nepřibývaly, protože za 5 komentů ani kuře nehrabe, takže fakt soráč. Ale ptám se, co dnes chcete za ffku :)
Pokusím se splnit nebo přemluvit Doms, pište si :D
1