Double Face 20.

30. prosince 2010 v 19:51 | Andy&Doms |  ff-double face

Doms
A když nám napíšete do komentů něco krásného, třeba bude dneska ještě jedna ffka :)


"mami....."načal Joe, když jsme jedli senzační kuře na paprice. "Jo?"koukla na něj Denisse. "Vicky se ke mně nastěhuje.."řekl bez obalu..,,A to jako proč?",nechápala. "No...proč ne? Její byt je velký asi tak jak tvůj kumbál na smetáky a ušetří za nájem.."Denisse si za tu dobu na mě celkem zvykla. Nebojím se říct v její přítomnosti svůj názor a ne sice vždycky spolu souhlasíme, ale řekla bych že je docela fajn.,,Rozhodně vás dva nenechám bydlet v jednom domě!",řekla přísně."Proč ne jako?"zeptal se hned Joe. Do tohodle radši zasahovat nebudu, byl to hlavně jeho nápad a já nechci problémy. ,,Protože tě znám Josephe!Tolerovala jsem ti úlety, ale tohle se mi prostě nelíbí",fajn,tak jsem hodl bez střechy nad hlavou."To on ti to navrhnul.."koukla pro změnu na mě a já jen kývla. "Mám teda kompromis, jestli spolu chcete mermomocně tolik být, tak se oba nastěhujte sem.."neodpustila si samolibý úsměv, který Joe nesnáší, aspoň je vždycky na pokraji sebeovládání..ten jeho výraz je totiž nezapomenutelnej.
,,To je v pohodě, nějak si to vyřeším",usmála jsem se smířlivě. Nechci Joa pokoušet.."tak fajn!"vykřikl a odhodil vydličku do talíře až to cinklo. "Nastěhujem se tu, ale chci ty pokoje úplně v podkroví, kde nikdo jiný není.."řekl naštvaně a já jen vyvalila oči.,,Podkroví je vaše",pokrčila rameny."vy tu máte podkroví,"valila jsem čočky a pošeptala to potichu Joeovi.,,Jo,je tam i měnší kuchyňka..",usmál se na mě."Fakt?"musela jsem se tvářit fakt vtipně, ale nemohla jsem si pomoct.
,,Ne,děláma si z tebe srandu",protočil Joe oči."A nebude divný, že tu budu taky bydlet?"zeptala jsem se, když jsme dojedli a v jídelně už zbyl jen Nick, já a Joe. ,,Jasně že ne, aspoň budeme víc spolu!",vyhrkl hned Nick. Jen jsem se zasmála."Taky pravda a aspoň nebudu muset poslouchat Emiliininy noční návštěvy.."zašklebila jsem se. ,,Určitě ti to bude chybět, nahrajem to a můžeme si to pouštět do sluchátek",zasmál se Joe."Nebuď nechutný, ty zvuky byly fakt vodporný..."otřásla jsem se při poslední vzpomínce. to to šlo fakt slyšet. Přijde mi, že to už přímo řvali, jinak si to nedovedu vysvětlit. ,,Ale aspoň si užívali",vyplázl na mě Joe jazyk."Já si taky užívám a nemusím to hned dělat..."zamračila jsem se. ,,Počkat,vy dva spolu jako nespíte?",přimotal se do toho Nick. "Co prosím?"vyprskla jsem. ,,Ptám se,vy spolu nespíte?",hleděl vykuleně."Ne.."zrudla jsem.,,Ona je jiná,nedá mi hned",zasmál se Joe.,,Stejně ale jednou dá",šeptl směrem k Nickovi.
"Joe.."bouchla jsem ho do ramene. "Když už spolu chcete probírat takový věci, tak by jste aspoň mohli počkat až tu nebudu.."zamračila jsem se.,,Navíc,kde bereš tu jistotu,že ti skutenčně dám?",povytáhla jsem obočí."to by jsi neudělala.."vyvalil oči. "Jistě že jo, jestli ti jde jen o to, tak spolu být nemusíme."to už mě, ale trošku naštvalo. ne moc, ale trošku jo. Vzala jsem teda svoji sklenku a nesla ji do myčky do kuchyně.,,Copak,problémy v ráji?",zeptala se Denise. Lekla jsem se jí tak,že jsem tu skleničku málem rozbila."On to nikdy nebyl ráj.."zabručela jsem,,A co se mezi váma děje?",zeptala se starostlivě."Nic jen....o tomhle moc mluvit nechci.."pokrčila jsem rameny.,,Klidně se svěř,jestli ti to pomůže",řekla mile. "Děkuju, ale to není nutné, kdyby se ale opravdu dělo něco velice vážného, tak to budete vědět."usmála jsem se a šla do chodby s tím, že už půjdu domů. ,,ty už chceš jít?",přiběhl za mnou Joe. "Musels mu to říkat?"zamračila jsem se ,,Ty mu taky říkáš všechno a ještě víc,proč ses třeba nezmínila,že u tebe byl Harry?",řekl naštvaně. "Protože jsem přesně veděla že budeš takhle reagovat...on má na to nezávislý pohled, proto jsem radši volala jemu."zakroutila jsem hlavou a už se natahovala pro kabát.,,Tak počkej přece",stáhl mojí ruku dolu.,,Domluvil jsem se s mámou,že tu přespíš."-"Jenže já nevím jestli už chci.."řekla jsem na to. Ať nečeká, že mu padnu k nohám, to nikdy. To já si představuju, že právě můj životní partner se ke mně bude tak chovat.,,Prosím",udělal psí oči."Ne dokud neřekneš ono slovo, které my vyjádří úctu a ty jím uznáš, že jsi udělal chybu, když jsi Nickovi vykládal o takových věcech.."řekla jsem. A teď, buď se naštve a řekne mi ať táhnu a nebo se omluví, v což ale moc nedoufám.
,,Eh?",koukal na mě jak na debila.
"Omluvíš se?"napřímila jsem se, tak abych si aspoň trochu připadala vyšší.,,Jo,ehm,promiň",řekl.Jen jsem zakroutila hlavou.Já chci upřímnou omluvu."Tohle prostě nejde..."zakroutila jsem hlavou. "A co nejde?"chytl mě za ruku, když jsem se zase natahovala pro kabát k věšáku.,,Náš 'vztah'",ukázala jsem uvozovky.,,Ten nejde!",řekla sem zoufale."Proč ne?Co jdem zase provedl.."zesmutnil. Zdá se mi snad. Hraje to jak je blbý, nebo je vážně takový?,,Víš co Joe?Až si to uvědomíš,tak se ozvi!",řekla jsem smutně a vzala si ten kabát."ne počkej...vážně se omlouvám, neměl jsem mu to říkat, nemyslel jsem to vážně. Vím jak je to pro tebe důležité a proto počkám jak dlouho jen budeš chtít, jen prosím nechoď pryč.."-,,Joe!",zakňourala jsem,bouchla ho do ramene a pak ho objala."Promiň.."zakňučel mi do ucha. "Odpuštěno.."jen jsem zakroutila hlavou.,,Ale stejně jseš strašnej idiot!",zasmála jsem se.
"Bohužel, už to mám prostě v sobě.."zakřenil se,,Snaž se to potlačovat",uculila jsem se a sundala si kabát."No jo, tak už pojď"uculil se taky a vedl mě asi k nim do podkroví, soudě podle množství schodů.
 


Komentáře

1 Májule Májule | Web | 30. prosince 2010 v 20:19 | Reagovat

:-D Má to v sobě.. Jo, tak to uhádl! :-D
Pěknej dílek, honem další! :-)

2 Zuza11 Zuza11 | E-mail | Web | 30. prosince 2010 v 20:20 | Reagovat

super diel dufam ze uz bude vsetko poriadku a budu spolu stastny :D

3 Deniskka Deniskka | Web | 30. prosince 2010 v 20:40 | Reagovat

pekny dil:-) a Joe je vazne kus vola:D honem dalsi

4 kristina kristina | 30. prosince 2010 v 21:05 | Reagovat

no este ze sa ospravedlnil...juj a to podkrovie sa mi pozdava :-D budu mat trochu sukromia od deniss :-D

5 MartíkJ MartíkJ | 30. prosince 2010 v 21:09 | Reagovat

Ouu skvěleeej díl...budou spolu bydlet? To chci vidět tu váálku:D tak honeeem dál...

6 Eliška.M:) Eliška.M:) | Web | 30. prosince 2010 v 22:43 | Reagovat

jako....já mu furt nadávat nebudu.... :D :D ale musím....není normální je to kus vola :D :D ....ale smála jsem se a ne jednou :D :D to je pakůůň :D
Honem další dííl :D

7 Eve Eve | 30. prosince 2010 v 23:12 | Reagovat

Užasný dílek :-)

8 smizuzi smizuzi | Web | 30. prosince 2010 v 23:50 | Reagovat

jéé oni spolu bydlí :D juchů :D hádka, usmíření .. :D užasný, další díl! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
1