Love in the rain

13. června 2010 v 19:50 | Doms |  ff-jednodílové/dvoudílové
--Flashback--
,,Ale notak,když tu není tvoje matka musíš ty."Nalehl na mě můj otec.Hnusil se mi.Držela jsem nohy křečovitě u sebe a doufala že se mu nepovede to,o co se snaží.Ve chvíli jeho nepozornosti jsem ho kopla mezi nohy.Zařval bolestí a převalil se vedle mě.Popadla jsem jen to nejnutnější-takže mobil.A utekla...
--Konec flashbacku--
Dokončím své vyprávění a podívám se do očí tomu andělovi co sedí vedle mě.V očích jsem ti četla lítost.,,T-to je mi líto."Hlesls šokovaně.
,,Můžu pro tebe něco udělat?"Zeptal ses nadějně.
,,Polib mě"Vždy jsem vše říkala narovinu,ani teď tomu jinak nabylo.
,,C-cože?"V tvojí tváři bylo překvapení.
,,Polib mě"Řekla jsem už srozumitelněji.
Poznala jsem že jsi v rozpacích ale tvůj výraz se změnil.Pousmál jsi se a přiložil své rty k mím.Tuhle reakci jsem opravdu nečekala.Nebyl to jemný,procítěný polibek.Ale byl plný vášně a touhy.
,,Chci tě"Zašeptal jsi.
,,Tady?"zachraptěla jsem vzrušeně.
,,Nikdo tu není."Pokrčil jsi rameny a položil mě na lavičku.
Víc už jsem nenamítala.
přitáhla jsem si tě za košili a znovu dlouze políbila.Pomalinku jsi mi stahoval tričko,choval jsi se jako bych byla z porcelánu,jako by ses bál,že se rozplynu.
Vzal jsi mě do náruče a někam nesl.
,,Co to-"Umlčel jsi mě polibkem.
,,Mám tu auto,myslím že to bude pohodlnější."Dodal jsi nakonec.
Cestou jsi párkrát zakopl ale já přežila bez újmy.Před autem jsi mě položil na zem a sám si sedl na sedačku.Poklepal jsi si na stehna.Na nic jsem nečekala a sedla jsem si na tebe.Lehce jsem se nadzvedla aby jsi se mi dostal ke kalhotkám.Roztrhl si je a vnikl do mě neohrabaně rukou.Vykřikla jsem slastí a přidržela si tvoji ruku na onom místě.Sama jsem začala tvou rukou pohybovat a tak jsem určovala rychlost.Za chvíli to na mě přišlo.Prohla jsem se v zádech a hlasitě vydechla.
,,Teď se přesuneme na zadní sedadla a budeme spolu mít dlouhej,vášnivej a nezapomenutelnej sex"Šeptl si mi do ucha.Rychle jsem vstala a přesunula jsem se na zadní sedadlo.Neotálel jsi a přesunul se rychle ke mě.Roztáhla jsem nohy co nejvíce to šlo a čekala na první příraz.Ten se dostavil zanedlouho.Bylo něco úžasněho když se tvůj kamarád do mě dobýval.
Pomalu se tvoje přírazy začali zrychlovat až dospěli do takového stádia kdy i slovo ,,rychle" bylo teď pomalu.Poslední příraz a oba jsme se prohli ve vlně orgasmu.Bylo to jako by mi v těle něco vybuchlo.Tak nádherný pocit jsem ještě s nikým nezažila.Ještě chvíli jsme zůstali v té samé poloze a vychutnávali si doznívající orgasmus.
Poté si země vyklouzl a svalil se vedle mě.
Hladil jsi mě po vlasech a obdárovával mlj krk malými polibky.
Až teď jsem si všimla že prší.Joeovi doteky a děšť rozbíjející se o okna auta mě uspali...
 


Komentáře

1 ♥ Kashenka ♥ ♥ Kashenka ♥ | Web | 13. června 2010 v 21:16 | Reagovat

Super :D píšeš nádherně ;)

2 Luss Luss | Web | 14. června 2010 v 15:17 | Reagovat

trocha krátke ale skvelé :D bože skvelé! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
1