7. Díl- JS:MT

14. června 2010 v 16:49 | Ladys |  ff-Jedno Slovo: Miluji Tě
Minulý díl skončil: Zase vycenil jeho bílé zoubky.
" Když mi za to dáš vždycky pusu, budu se smát pořád." objal mě kolem pasu.
" To by jsi měl. Je to výhodné pro nás pro oba." zasmála jsem se a přitulila se k němu.
Opřel si hlavu o moje rameno. Jen jsme stáli a užívali si naší společné přítomnosti. Nevím co dělal on, ale já vdechovala jeho vůni. Chtěla jsem si to všechno zapamatovat. Jednou to budou krásné vzpomínky.

7. Díl

Když jsme došli zpět do chatky, Joe už tam byl. Celý ten den s ním strávený byl o ničem. Proč?Pořád jen hleděl do mobilu, na nás vubec nemluvil a když jsme mluvii spolu s Nickem, okřikoval nás jak malé harnty.
Tak to bylo celé tři dny. Co jsou to za prázdniny, když ani nemůžem nikam jít?Můžem, ale s Joem. Joe sem, Joe tam. Leze mi to na nervy. Všechno mu vadí, i když se chytnem za ruce má kecy. Kdybych nebyla tak malá, asi by jsme mu vrazila.
Dva dny před odjezdem, měl vyřizování, nevím kde, nevím co, jen říkal, že jde něco zařizovat a neví kdy se vrátí. No já se ho rozhodně na nic ptát nehodlám. Vůbec s ním nemluvím a s Nickem na sebe jen vrčí.
Celý den co tu nebyl jsme s Nickem blbi. Byla to paráda. Uklidnili jsme se, až když jsem vařila večeři, jelikož, se musím soustředit, Stejně jsme na konec skončili s obloženými chleby.
"Mm, voní to." řekl Nick a bradu si opřel o mé rameno.
"Je to jen chleba." zasmála jsem se.
"Nemyslím jídlo, ale tebe." líbl mě na krk. Zase jsem začala mazat chleba, ale on toho nenechal.
"No táák." strčila jsem mu chleba do pusy a on si kousl.
Oba jsme to snědli, já poklidila a šla jsem se osprchovat. Pak jsem si lehla do postele a jen tak se zavřenýma očima medotivala. Dokud jsem neucítila něco studeného na ruce. Něco jako vodu. Otevřela jsem oči a uviděla culícího se Nicka s mokrýma vláskama.
"Copak?" vyplázla jsem jazyk.
"Nemohl bych tu být dneska s tebou?" nasadil ten svůj krásný pohled a nešlo říct ne.
"Ale co když se vrátí Joe?" řekla jsem ještě nejistě.
"Kašli na něj, jsme velcí, můžem si dělat co chceme." šibalsky se usmál.
"Co chcem?" taky jsem se usmála, když se soukal ke mně pod peřinu.
"Co chceme." zopakoval a přitáhl si mě k sobě.
"Tak fajn." usmála jsem se a lehce ho políbila, myslela jsem, že se spolu jen trochu pomazlíme a budeme spát, jenomže vypadá to, že on myslel na něco trošku jiného. Svymi rty mě nenasytně líbal a lehce se překulil nade mě. Jednu jeho ruku jsem ucítila na svém boku a druhou se podpíral. Já mu hladila záda. Jeho ruce začaly postupovat výš a s ním i mé tričko. Fajn, přiznávám se, možná jsem trochu nervozní, protože takhle daleko jsem se nedostala ani ve své vlastní mysli, natož v reálném životě, ale nechala jsem se. Ať si tempo určí sám. Za chvíli měl tričko dole i on. Líbal mě na krku a já se prsty dotýkala každého záhybu jeho svalů, které byly tak dokonalé. Přitiskla jsem se k němu ještě víc, jeho rty se pořád nepouštěly mého krku a já do toho lechce vzdychala, jak mě to rozpalovalo. Dlaněmi  přejel po mých ňadrech a vypadáto, že ani jeho to nenechalo chladným, jelikož jsem tam dole pociťovala menší tlak. Oba dva jsme zrychleně dýchali, jak to pro nás bylo vzrušující. V ruce jsem žmoulala kousek peřiny, abych náhodou pod tím vášnivým náporem nevybuchla, když mě líbal na prsou. Jeho ruce se nebezpečně blížily k mým kalhotkám, které byly vzápětí, někde pryč. Každý dotek byl tak vzrušující, elektrizující. Hladil mě na bocích, na podbřišku, na stehnech ale jinde si netroufl. I jeho poslední prádlo bylo brzo dole a vlastně až teď jsem si uvědomila co se stane. Ano, stane se to a já to chci! Znělo mi v hlavě. Pohladil mě po celém boku až ke kolenu, které mi jemně pokrčil. To druhé jsem pokrčila sama, aby to už tak dlouho netrvalo. Pak se to stalo. Možná to bylo ze začátku mírně bolestivé, ale právě ta bolest ve mně vyvolávla tu rozkoš. Taková něha z jeho strany a zároveň vášeň z mé strany. Oba jsem se pohupovali v milostné souhře našich těl a vychutnávali si každý dotyk, každý záchvěv, každý vzdych, nebo sten. Teď už jsme oba jen čekali na naši chvíli, která se každým okamžikem blížila. Když nás milostná křeč dohnala, bylo to pro nás pro oba něco jedinečného, výjmečného. Oba jsem to pomalu vydýchávali, pak si lehl vedle mě. Nic neřekl, jen někde s těží našmátral odhozenou peřinu, oba nás přikryl a přitulil se ke mně. Otočila jsem se na něj, tak abych mu viděla pořádně do očí.
"Miluju tě." řekla jsem popravdě tak jak jsem cítila.
"Taky tě miluju." nesla se mi ozvěna z druhé strany, lehce mě políbil na nos.
"To bylo to nejhezčí co jsem za svůj  život zažil, děkuju." pohladil mě po tváři a následně, lehce políbil na rty.
Jen jsem se usmála a schoulila se k němu. Objal mě svýma rukama a hlavu si opřel tu mou. Takhle jsme oba vyčerpáni, ale šťastní usnuli.
 


Komentáře

1 Sisters Lowe Sisters Lowe | Web | 14. června 2010 v 16:50 | Reagovat

takže si tenhle blog mám přepsat a ten tvůj předtím smazat???

2 juni juni | 14. listopadu 2010 v 21:43 | Reagovat

další díleček popsím posím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
1